11 | 11 | 2019

WIGILIA

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu, zakończyła wspólną wigilią,  corocznie organizujemy w naszym przedszkolu i  która jest już tradycją. Odbyła się ona 21 grudnia.

Tym razem odbyła się 21 grudnia. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki. Przed uroczystym obiadem dzieci recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy i pastorałki. Pani wicedyrektor złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Później dzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt. Następnie dzieci spożyły obiad wigilijny. Celem takiej uroczystości jest integracja pracowników przedszkola oraz dzieci, wprowadzenie świątecznego nastroju przypomnienie nazw potraw świątecznych oraz wspólne kolędowanie.

tekst i foto: Marta Grabowska